Już teraz zareklamuj bezpłatnie 3 maszyny!

Przetestuj nas bez zobowiązań i bezpłatnie przez 12 miesięcy!

Zarejestruj się za darmo

Kupuj używane maszyny & Sprzedawanie

Nie zawsze muszą to być nowe maszyny. Używane maszyny są często nadal w dobrym stanie i będą używane przez Państwa firmę przez długi czas. Maszyny zlecane na zewnątrz również przynoszą atrakcyjne przychody ze sprzedaży.

Liczne kategorie

Na Exportmachines.pl możesz skorzystać z naszych licznych kategorii, aby jak najdokładniej skierować swoje maszyny do potencjalnych nabywców.

Dostępne na wszystkich urządzeniach

W podróży lub w biurze. Możesz korzystać z naszej platformy na wszystkich urządzeniach końcowych i reklamować się bezpośrednio ze smartfona lub tabletu.

Twórz reklamy w krótkim czasie

Twórz reklamy w mgnieniu oka. Nasze proste formularze dają Ci możliwość reklamowania się na naszej platformie tak szczegółowo i tak szybko, jak to możliwe.

Sięgnij po swoje inwentarze

Wykorzystaj dodatkowy zasięg, aby zwiększyć sprzedaż. Dbamy o to, aby Twoje zapasy cieszyły się taką uwagą, na jaką zasługują.

Wybierz plan dealerski i zwiększ sprzedaż

Wybierz plan sprzedawcy odpowiedni dla siebie. Dzięki naszej taryfie dealerskiej Plus masz możliwość wyboru od 100 do 400 ogłoszeń. Jako duża firma możesz stworzyć do 1.000 reklam na naszej platformie z taryfą profesjonalnego dealera. Jeśli masz znacznie większy kontyngent, skontaktuj się z nami pod adresem: info@exportmachines.pl

Taryfa Starter

1,90 € / Ad

Utwórz do 10 reklam
Dowolny wybór czasu trwania
Dostęp do bazy danych dealerów
Profesjonalny profil dealera< br> Do 15 zdjęć na reklamę
Idealny dla indywidualnych sprzedawców
Taryfa może zostać przedłużona w dowolnym momencie

DOŁĄCZ TERAZ

Taryfa Plus

Od 0,79 € / Ad

Utwórz do 400 reklam
Termin do wyboru
Dostęp do bazy danych dealerów
Profesjonalny profil dealera
Do 15 zdjęć na wpis
Bezpłatny import XML
Oszczędzasz 75 %!

DOŁĄCZ TERAZ

Taryfa Pro

0,60 € / Ad

Stwórz do 1000 reklam
Termin do wyboru
Dostęp do bazy danych dealerów
Profesjonalny profil dealera
Do 15 zdjęć na wpis
Bezpłatny import XML
Oszczędzasz 80%!

DOŁĄCZ TERAZ

Masz pytania dotyczące swojej taryfy?

Nasze drzwi są dla Ciebie zawsze otwarte! Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie pod następującymi adresami:

Zadzwoń do nas:

Telefon: +49 4168 316 0095

Skontaktuj się z nami przez e-mail:

Wyślij nam email: info@exportmachines.pl

Adres:

Znajdziesz nas pod tym adresem:
Exportmachines.pl (Exportmaschinen.de)
Bertolt-Brecht-Straße 2
21629 Neu Wulmstorf
Niemcy

Możemy Ci pomóc?

Niezależnie od taryfy sprzedawcy lub opcji płatności. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapoznaj się z naszym katalogiem pytań. Jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz, możesz w każdej chwili skontaktować się z nami przez e-mail.

Exportmachines.pl to giełda, na której możesz kupować i sprzedawać używane maszyny. Exportmachines pełni jedynie rolę mediatora kontaktowego. Za pośrednictwem tej platformy nie są zawierane żadne transakcje ani umowy.
Zanim zawrzesz taryfę dealerską, możesz bezpłatnie zarejestrować się na naszym rynku i tworzyć tyle reklam, ile chcesz przez 12 miesięcy, aby się o nas zorientować.
Taryfy dealerów na Exportmachines.pl zaczynają się od 19,00 € miesięcznie, co odpowiada cenie 1,90 € za ogłoszenie. Jeśli zdecydujesz się na wyższy kontyngent, możesz zaoszczędzić nawet do 80%. Na przykład w przypadku taryfy dla profesjonalnych dealerów masz limit 1.000 ogłoszeń i płacisz tylko 0,60 € za ogłoszenie. Jeśli jesteś niezdecydowany, skontaktuj się z nami w celu uzyskania indywidualnej porady. Chętnie Cię poznamy.
Podczas rezerwacji możesz wybrać następujące warunki taryfy: 1 ​​miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy, 12 miesięcy. Jeśli w tym momencie masz indywidualne życzenia, chętnie Ci doradzimy.
Możesz zapłacić swoją osobistą taryfę dealera przelewem bankowym, PayPal lub fakturą. Prosimy o kontakt w sprawie zakupu na koncie, abyśmy mogli zainicjować odpowiednie procesy.