Navigation

FAQ

Co to jest Exportmachines.pl?

Exportmachines.pl (Exportmaschinen.de) to platforma, na której możesz reklamować swoje używane i nowe maszyny. Aby umieścić u nas ogłoszenie, musisz się najpierw zarejestrować i potwierdzić rejestrację e-mailem.

Każdy nowy użytkownik otrzymuje limit 3 reklam bezpłatnie, z których może korzystać tak długo, jak chce.

 

Czy reklama na maszynach eksportowych kosztuje?

Jako nowy użytkownik otrzymasz bezpłatny kontyngent 3 reklam*, z których możesz korzystać tak długo, jak chcesz. Jeśli zdecydujesz się reklamować u nas inne maszyny, musisz wybrać tzw. taryfę dealerską. Taryfy dealera można znaleźć w sekcji „Mój profil” —> „Taryfy i aktualizacje”. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz kliknąć tutaj , aby zobaczyć przegląd. Taryfy te podlegają opłacie i, w zależności od wybranego terminu, zobowiązują do dokonania płatności, aby móc dalej korzystać z maszyn eksportowych. Znajdziesz taryfy dostosowane do potrzeb różnych klientów. Jako mały sprzedawca możesz zarejestrować się w taryfie startowej i odblokować kontyngent 10 maszyn. Jako średniej i dużej firmie, taryfy Plus i Profi odpowiadają Ci jeszcze bardziej. Jako hurtownik możesz umieścić do 1000 ogłoszeń. Jeśli posiadasz większy park maszynowy, możemy również aktywować dla Ciebie znacznie więcej ogłoszeń. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy pod adresem: info@exportmaschinen.de

 

*Do 31 marca 2022 r. masz możliwość bezpłatnego korzystania z naszych taryf dealerskich przez 12 miesięcy.

 

Czy muszę płacić prowizję przy sprzedaży maszyny?

Nie, tylko platforma dealera oferuje maszyny eksportowe. Wszystkie inne transakcje biznesowe pozostają między kupującym a sprzedającym. Nigdy nie zapłacisz prowizji za maszyny eksportowe.

 

Jak skontaktować się z dealerem, jeśli chcę kupić maszynę?

Obecnie oferujemy dwie opcje kontaktu z dealerami. Możesz wysłać wiadomość e-mail do sprzedawcy, klikając przycisk „Skontaktuj się ze sprzedawcą teraz” i odpowiednio wypełniając i przesyłając formularz. Masz również możliwość skontaktowania się ze sprzedawcą, klikając wyświetlony numer telefonu, pod warunkiem, że zostało to zatwierdzone w ogłoszeniu. Exportmaschinen nie organizuje bezpośredniego kontaktu, tylko za pośrednictwem platformy.

 

Czym są kontroferty?

Potencjalni klienci mogą składać Ci tak zwane kontroferty, oferując inną cenę niż wskazana przez Ciebie. Ostatecznie oczywiście to od sprzedawcy zależy, czy zaakceptuje kontrofertę, czy nie. Niemniej jednak uważamy, że konieczne jest zaoferowanie naszym użytkownikom możliwości negocjacji.

 

Czy mogę reklamować się na maszynach eksportowych?

Tak, możesz. Masz możliwość skontaktowania się z nami i umieszczenia u nas materiałów reklamowych. Ponadto, jeśli wybierzesz taryfę dealerską Plus, masz już dostępną określoną ilość mediów w taryfie dealerskiej. Jeśli zarezerwowałeś tę taryfę, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie ze swoimi życzeniami. Chętnie w to wchodzimy.

 

Jak uzyskać pieczęć „Zweryfikowany sprzedawca”?

Zostajesz uznany za zweryfikowanego dealera, gdy tylko zdasz nasz egzamin. Export Machines sprawdzi Twój profil i potwierdzi, że jesteś godnym zaufania sprzedawcą. Sprawdzamy licencję handlową lub wyciąg z rejestru handlowego i weryfikujemy Twój adres. Zapewniamy naszych użytkowników, że masz do czynienia z renomowanym sprzedawcą.

 

Czy maszyny eksportujące mają interfejsy importu?

Tak, oferujemy bezpłatny import plików CSV, JSON lub XML naszym sprzedawcom, którzy subskrybują plan sprzedawcy Starter, Pro lub Plus. Prześlemy Ci w tym celu przykładowy plik, na którym musisz oprzeć swój własny plik. Oszczędza to czas i błyskawicznie jesteś online bez marnowania czasu na ręczne reklamy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania techniczne, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie.

 

Jak zapłacić stawkę sprzedawcy?

Masz możliwość opłacenia taryfy dealera przelewem bankowym, PayPal lub fakturą. Aby zakończyć proces płatności przelewem bankowym lub PayPal, po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami podczas zakupu. Jeśli jesteś zainteresowany opłaceniem rachunków, skontaktuj się z nami przed zakupem planu sprzedawcy. Następnie aktywujemy Cię ręcznie i, w zależności od terminu, regularnie wyślemy Ci fakturę.

 

Przewiń do góry