Navigation

O nas

Exportmachines.pl (Exportmaschinen.de) to młoda platforma dla używanych i nowych maszyn. Naszym celem jest maksymalne ułatwienie Ci kupna i sprzedaży maszyn. Jako platforma dla maszyn przemysłowych jesteśmy idealnym partnerem, aby przekazać Twoje maszyny klientom z całego świata. Twoja sprzedaż pozostaje w 100% wolna od prowizji przez cały czas. Zyskujemy Twoje uznanie, gdy zawierasz z nami taryfę dealera i korzystasz z niej tak długo, jak chcesz.

 

Oferujemy Ci możliwość reklamowania tylu reklam, ile chcesz na naszej platformie. Nie ma znaczenia, czy maszyny są używane, czy nowe. Zawsze płacisz tę samą cenę za nasze taryfy dealerskie i sam decydujesz, jak długo ma trwać umowa. W ten sposób gwarantujemy Ci maksymalną elastyczność i pozwalamy wypróbować nas po raz pierwszy, udostępniając 3 bezpłatne ogłoszenia po zarejestrowaniu. Daje to możliwość sprawdzenia, czy lubisz eksportować maszyny jako platformę i czy jest to przydatne.

 

Z kontem klienta na Exportmachines.pl (Exportmaschinen.de) zyskujesz następujące korzyści:

 

-Zwiększ zasięg swojej firmy i floty maszyn

 

-Wykrywalność w organicznych wynikach wyszukiwania (Google, BING itp.)

 

-Zaawansowany profil dealera, aby przedstawić Twoją firmę potencjalnym kupującym

 

-100% bez prowizji przetwarzanie sprzedaży

 

-Opcja bezpłatnego testowania planu dealera przez okres do 12 miesięcy

 

-Brak automatycznego odnawiania stawek sprzedawcy

 

 

Czy masz pytania dotyczące maszyn eksportowych? Następnie skontaktuj się z nami w dowolnym momencie. Pomożemy Ci dalej i odpowiemy na Twoje indywidualne życzenia.

 

Adres e-mail: info@exportmachines.pl

Adresse: Bertolt-Brecht-Straße 2, 21629 Neu Wulmstorf, Niemcy

 

 

Przewiń do góry